Aktualności

Informujemy,iż ruszają zapisy na półkolonie. Będą się one odbywać wyłącznie poprzez karty zgłoszenia, które dostępne są w świetlicy w godzinach jej pracy oraz w kruchcie kościoła. W najbliższym czasie zostaną również zamieszczone na naszej stronie. Zgłoszeń dziecka można dokonać do 18 czerwca, 19 czerwca nastąpi ogłoszenie listy dzieci przyjętych na półkolonie. 

 

Wszystkich wolontariuszy chętnych do pomocy w czasie Półkolonii zapraszamy na zebranie organizacyjne, które odbędzie się we wtorek 18 czerwca o godzinie 18.00. Mamy dla Was ogromne zadanie!

 

W sobotę 29 czerwca zapraszamy na wycieczkę na warsztaty kosmiczne do Sopotni Wielkiej oraz Muzeum Motóra w Korbielowie. Szczegóły w najbliższym czasie!

 

Informujemy, iż aktualny numer do Stowarzyszenia to 661-312-311, ale na 663-580-196 również można dzwonić!

 

Regulamin zapisu na pólkolonie

REGULAMIN ZAKWALIFIKOWANIA DZIECKA DO UDZIAŁU W PÓŁKOLONIACH:

Czytaj więcej...

Warunki uczestnictwa w Półkolonii

WARUNKI UCZESTNICTWA W PÓŁKOLONIACH 2019

 

Czytaj więcej...

Pierwsze warsztaty 2019!

Kochani! W nowy rok 2019 ruszyliśmy z przytupem, a planów mamy jeszcze więcej! Oby tylko wszystko się udało!

Czytaj więcej...

Rozliczenie 2018

 

Kochani! Rok 2018 już za nami, przed nami jeszcze większe wyzwania roku 2019. Mamy nadzieję, że wszystkie nasze plany udają się tak, jak miało to miejsce w roku poprzednim. Co takiego się działo? Ile środków zdobyliśmy, a ile zostało wydanych? Wszystkiego tego dowiedzą się Państwo z tego artykułu.

Czytaj więcej...

Podkategorie

Dodatkowe informacje