Aktualności

Osikowa Dolina

Uwaga! Uwaga! Jesteśmy w trakcie organizacji wycieczki do Osikowej Doliny w okolicach Częstochowy. 

Wycieczkę planujemy na sobotę 21 kwietnia. W ramach wycieczki odbęda się 3 godzinne warsztaty, w czasie których rodzice i dzieci będa wykonywać po 2 przedmioty z osikowych wiórek. Po warsztatach planowane jest ognisko z pieczeniem kiełbasek i zabawami. 

Koszt wycieczki to 40 zł - zawiera w sobie koszt warsztatów i ogniska oraz ubezpieczenie. Koszty autobusu pokrywa Stowarzyszenie! Zapisy na wycieczkę do 6 kwietnia pod numerem 663-580-196. Przy zapisach obowiazuje bezzwrotna zaliczka w wysokości 20 zł, która należy dostarczyć w godzinach pracy świetlicy do dnia 14 kwietnia.

Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie zaliczki, gdyż niestety często zdarza się tak, iż osoby zapisuja się na wycieczkę, a następnie z dnia na dzień rezygnuja - często nawet nie informujac nas o tym. To rodzi wiele komplikacji - m.in. wzrost kosztów wycieczki. Chcac uniknać takich sytuacji - osoby zapisujace się na wycieczkę wpłacaja zaliczkę. Kto tego nie zrobi do wskazanego terminu jest wykreślany z listy. Jeżeli ktoś rezygnuje - musi znaleźć osobę na swoje miejsce, w przeciwnym razie traci zaliczkę, która zostanie przeznaczona na pokrycie kosztów wycieczki. 

Dodatkowe informacje