Aktualności

Kalendarium na najbliższe dwa miesiące (2012-05-09)

Poniżej chcielibyśmy przedstawić to, co będzie się działo w maju i czerwcu. Jest tego sporo, stad myśl, aby zebrać to wszystko w jednym miejscu i troszkę usystematyzować:)

 

 

Już 17 maja, w godzinach 16.00 - 19.00 odbędzie się "Dzień Sportu" przeznaczony dla dzieci z naszej Świetlicy oraz dzieci uczęszczających do Ośrodka Pracy z Dziećmi i Młodzieżą "Można Inaczej". W czasie imprezy odbęda sie zawody sportowe oraz tradycyjne pieczenie kiełbasek nad ogniskiem:)

 

2 czerwca będzie miał miejsce trzeci już "Wieczór Charytatywny", przeznaczony dla wszystkich osób, które w jakikolwiek sposób wspierają Stowarzyszenie i Świetlicę. Wieczór ten będzie nie tylko podziękowaniem za wsparcie, ale także okazją do zaprezentowania tego, co działo się w ubiegłym roku. Spotkanie umili koncert hartfowy.

Tydzień później, 9 czerwca, pojedziemy na wycieczkę z okazji Dnia Dziecka. Najprawdopodobniej będzie to wycieczka do Rodzinnego Parku Rozrywki w Rybniku.

16 czerwca wolontariusze będa mieli okazję uczestniczyć we wspólnym szkoleniu dotyczącym ADHD. Na szkolenie zapraszamy także zainteresowanych nauczycieli :)

24 czerwca, w niedzielę odbędzie się natomiast festyn kończący pracę Świetlicy w danym roku szkolnym. W czasie festynu dzieci wystąpią z przygotowanym przez siebie przedstawieniem, odbędą się zawody rodzinne oraz to, na co wszyscy czekają czyli rozdanie nagród i poczęstunek.

Jak widać, sporo się szykuje. Mam tylko nadzieję, że każdy z tych planów sie uda. Z góry też dziękuję wszystkim, którzy zaangażują sie w pomoc w ich realizacji:)

Dodatkowe informacje