Aktualności

Jesienne warsztaty dla rodziców (2012-10-23)

W sobotę 13 października, w naszej Świetlicy odbyły sie drugie w tym roku "Warsztaty dla Rodziców" prowadzone przez dobrze nam znaną i cenioną Panią Anię Wąsek. Tym razem tematem przewodnim było budowanie poczucia wartości u dzieci.

 

 

Temat bardzo ważny, gdyż coraz więcej dzieci ma z tym problemy. Nie wierzą w siebie, a brak tej wiary skutkuje tym, iż nie chcą odkrywać świata bojąc się, że się im nie uda. Jak temu zapobiec? Jak spowodować, aby dzieci wierzyły w swoje możliwości, były pełne chęci poznawania i z ciekawością patrzyły w przyszłość? Duża tutaj rola właśnie rodziców. To oni i ich postawa, już od czasu niemowlęctwa, buduje w dziecku wiarę w siebie. Te kwestie oraz wiele innych poruszaliśmy na warsztatach.

W tym roku były to ostatnie warsztaty, planujemy jednak kontynuować je w następnym. Szukamy jednak pomysłu na ich tematy. Może Państwo mają jakieś zapotrzebowanie? Wszelkie propozycje można zgłaszać w Świetlicy w godzinach jej pracy, albo przesyłać pocztą na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Dodatkowe informacje