Aktualności

Dzień Sportu

Czas nadrobić zaległości w artykułach i aby było chronologicznie zaczniemy od tego co najwcześniej, czyli Dnia Sportu.

 

Imprezę o tym tytule zorganizowaliśmy 8 czerwca na zielonych terenach wokół Świetlicy. Była to impreza o charakterze sportowym przeznaczona dla wszystkich chętnych dzieci. Między 9.00 a 12.00 zorganizowany został szereg zabaw i gier sportowo - ruchowych. Dzieciaki miały okazję poruszać się i pobiegać. W miły, ale przede wszystkim aktywny sposób spędzić wolny czas.

Na ten dzień przygotowaliśmy wiele nowych, nieznanych dzieciom gier, których celem było przekonanie ich, że ruch to wielka przyjemność, radość i zabawa. Mam nadzieję, że udało nam przekonać się dzieciaki do tego, że warto czasem odejść od komputera i spędzić czas na podwórku.

Oczywiście "Dzień Sportu" nie byłby pełen, gdyby nie było ogniska i pieczenia kiełbasek. Każdy, kto tylko chciał mógł własnoręcznie upiec kiełbaski nad ogniem - takie smakują przecież najlepiej!

Imprezę zakończyliśmy rozdaniem małych niespodzianek oraz dyplomów dla wszystkich dzieci biorących w niej udział, a było ich ok. 30.

Zadowolone dzieciaki po raz kolejny pokazały nam, że nasze starania przynoszą efekty. Obiecujemy, że w przyszłym roku będzie jeszcze lepiej i ciekawiej!

Dodatkowe informacje