Aktualności

Filmowo

Tak, zdajemy sobie sprawę, iż jest już rok 2014,a niniejszy artykuł dotyczyć będzie sierpnia 2013. Wiemy, iż nasza stronka została zaniedbana i bardzo za to przepraszamy - postaramy się, aby taka sytuacja już więcej nie miała miejsca.

W czasie półkolonii w pracę na Świetlicy zaangażowanych było wielu młodych ludzi - gimnazjalistów i licealistów. Każda z tych osób poświęcała swój wolny czas, aby pomóc w opiece nad dziećmi czy organizacją zajęć. I z ręką na sercu muszę stwierdzić, że zadaniom, które przed nimi stawialiśmy wszyscy podołali i każdy z wolontariuszy może być z siebie dumny.

Chcąc podziękować tym osobom zorganizowaliśmy coś dla nich. 30 sierpnia, w przedostatni dzień wakacji, zorganizowaliśmy naszym wolontariuszom "Noc filmową". Było dużo niezdrowego jedzenia (chipsy i popcorn), pizza i mnóstwo filmów. Przez całą noc udało nam się obejrzeć ich aż siedem, a jako, że w nocy filmowej uczestniczyło więcej dziewczyn przodowały komedie romantyczne:) I jak można się było spodziewać nikomu nie udało się nie przespać całej nocy to jednak najtwardsi "zawodnicy" zasnęli dopiero ok. 5.00 rano.

Mam nadzieję, że to skromne podziękowanie przypadło naszym wolontariuszom do gustu. Ja osobiście jestem im ogromnie wdzięczna za pomoc w czasie Półkolonii. Mówiłam to wiele razy, ale powtórzę raz jeszcze:

Kasiu, Asiu, Karolino N., Karolino L, Marzenko, Gabi, Dagmaro, Magdo, Mikołaju, Wojtku, Arturze, Maju (mam nadzieję, że w swym zakręceniu o nikim nie zapomniałam) BARDZO WAM DZIĘKUJĘ!!!

 

Dodatkowe informacje