Aktualności

Maluchy (i nie tylko) jadą na wycieczkę!

W czerwcu starsze dzieciaki miały swoją wycieczkę - młodsze ze względu na ograniczenia wiekowe w Młodzieżowej Stacji Kosmicznej nie mogły pojechać. Obiecaliśmy im jednak, iż one swoją wycieczkę również będą miały. A jak się obiecało, to choćby nie wiem co obietnicy dotrzymać trzeba:) I tak też się stało.

W sobotę 23 listopada 24 dzieci (tych najmłodszych, ale też tych, które swoją przygodę ze Świetlica rozpoczęło w roku szkolnym 2013/2014), kilka mam i kilku opiekunów wyruszyło na wycieczkę.

Jej pierwszym punktem był wstęp do największej na podbeskidziu sali zabaw FigloPark w Bielsku - Białej. Dzieci miały ponad dwie godziny niczym nie skrępowanej zabawy. Mogły wybrać jedną z dwóch sali. Mniejszą - nieco spokojniejszą, pełną miękkich poduch, skaczących piłek, pufów i zabawek. Większą - kilkupoziomową ogromną salę z ogromnym basenem piłeczkowym, kilkoma zjeżdżalniami, torami przeszkód, linami, drabinkami, mostkami i ....aż trudno wymienić czym jeszcze. Dzieciaki były w swoim żywiole - panie starały się za nimi nadążyć:) Było głośno, wesoło i radośnie. Aż żal było opuszczać to miejsce, ale kolejna atrakcja czekała.

Drugim punktem programu była największa w Polsce wystawa Klocków Lego. Oj tak, było się czym zachwycać i każdy, ale to każdy mógł znaleźć coś dla siebie. A największym powodzeniem cieszył się chyba ruchomy wąż, który po zbliżeniu do niego ręki starał się ją zaatakować.

Po tych pełnych emocji kilku godzinach najmłodsi ze zmęczenia zasnęli w autobusie. Wszyscy wrócili jednak bardzo, ale to bardzo zadowoleni. A jeśli dzieci są zadowolone, to my opiekunowie również!

Dodatkowe informacje