Aktualności

Mikołajkowa Noc Filmowa

W tym roku nasz Mikołaj nie zakończył się na podarkach dla wszystkich dzieci uczestniczących w Mszach Roratnich. Przecież naszym "świetlicowym" dzieciakom również coś się należy!! A, że św. Mikołaj myśli o wszystkich...

6 grudnia o 19.30 rozpoczęła się pierwsza w naszej historii "Mikołajkowa Noc Filmowa". 18 dzieciaków zgromadziło się na świetlicy ze swoimi śpiworkami, materacami, poduszeczkami, kocykami itp. Oczywiście najpierw było jedzonko - pyszna pizza i mnóstwo przekąsek. Co tam, jedna noc w roku może być niezdrowa:) Później nastąpiło rozpakowywanie prezentów - Święty pamięta o wszystkich i do świetlicy też zawitał przynosząc wspólne dla wszystkich podarki. Były to rożne gry i tak wyczekiwane i wyproszone przez dzieci pufki i worki sako. Kiedy już wszystkie prezenty zostały rozpakowane, dzieciaki się na jadły rozpoczęło się organizowanie sobie miejsca i już po chwili ruszyliśmy z filmami. Pierwszym filmem był "Mikołajek", później "Krudowie", "Kupiliśmy zoo", "Prawie jak Gladiator" i jeszcze 2 - 3 inne. Dzieciaki trzymały się dzielnie - pierwsze zasnęły dopiero ok. 1.00 w nocy. Najtwardsi zawodnicy zasnęli dopiero ok 4.00 i obudzili się już o 5.30. Niesamowici!!

Wcześnie rano - już o 7.00 nastąpiła pobudka, szybkie śniadanko w postaci bułek z serkiem i już można było wracać do domku, aby się wyspać:) A Panie....panie rozpoczęły kurs, ale o tym następny artykuł.

Dodatkowe informacje