Aktualności

REAGUJEMY - przeciw przemocy

Przegladajac nasza stronkę z pewnościa zauważyli Państwo pojawiajacy się na niej baner "MAPA. Reagujemy przeciw przemocy". Co znaczy ten baner?

 

Otóż od września 2014 roku nasze Stowarzyszenie przystapiło do inicjatywy Fundacji Pozytywnych Zmian, która tworzy sieć "Reagujemy - przeciwko przemocy". W ramach tej inicjatywy nasze Stowarzyszenie zostało właczone w sieć instytucji, które walcza z przemoca i w którym można znaleźć informacje na temat miejsc, w których można uzyskać profesjonalna pomoc dla ofiar przemocy, w szczególności przemocy domowej.

Szczegóły dotyczace inicjatywy moga Państwo znaleźć na stronie:

 http://pozytywnezmiany.org/reagujemy/siec-reagujemy/

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z działaniami SIECI "Reagujemy - przeciw przemocy"!!

Dodatkowe informacje