Aktualności

Jesienna Noc Filmowa

Już od pierwszych dni funkcjonowania świetlicy w bieżacym roku szkolnym słyszałam setki pytań majacych jeden wspólny mianownik - KIEDY BĘDZIE NOC FILMOWA? Niestety wówczas łaczyłam jeszcze 2 kierunki studiów i każdy weekend spędzałam na uczelniach, ale nasze dzieciaki sa inteligentne  i zaskoczyły mnie stwierdzeniem, że 11 listopada na pewno mam wolne, zatem noc filmowa trzeba zrobić 10 listopada. Cóż więc było robić - jedynym wyjściem było zorganizowanie nocy:)

26 dzieciaków zebrało się na kolacji o 20.00, aby godzinę później - już w piżamkach i śpiworkach rozpoczać ogladanie. W sumie obejrzeliśmy 7 filmów. Po kazdym była krótka przerwa na uzupełnienie zapasów smakołyków oraz na skorzystanie z toalety. Dzieciaki wytrwale ogladały - były nawet takie, które nie zasneły nawet na minutę....

Rano - ku wielkiemu zdziwieniu pań - wszyscy wstali rześcy i zadowoleni  i ze smakiem zjedli śniadanko. Dzieciaki w cale nie miały ochoty wracać do domu, a wychodzac pytały - KIEDY ZNOWU BĘDZIE NOC FILMOWA?

Przyznam szczerze, że dla mnie i dla p. Sylwii ten aspekt działania naszej świetlicy jest chyba równie przyjemny jak dla dzieci i same mamy ochotę zapytać - KIEDY ZNÓW :)

Dodatkowe informacje