Aktualności

Mikołajkowa Noc Filmowa, czyli nowa tradycja.

Mikołajkowa Noc Filmowa stała się już nasza tradycja. Od kilku lat nie ma na Świetlicy Mikołaja bez nocnego ogladania filmów. Tak też było i w tym roku. Noc z 4/5 grudnia spędziliśmy na Świetlicy. 

O 19.30 zaczęły się schodzić dzieci, aby o 20.00 zasiaść do kolacji - pysznej pizzy z serem i pieczarkami, albo z tuńczykiem. Po kolacji nastał  czas na prezenty - zabawki i gry dla Świetlicy. Ale, aby odpakować prezent trzeba było się trochę pomęczyć, czyli odpowiedzieć na pytania. Wszyscy poradzili sobie z nimi jednak doskonale i tak Świetlica wzbogaciła się o serię gier, Kena, nowy dom i mebelki dla lalek, drogi i samochody dla chłopców oraz zestaw małego mechanika.

Po kolacji i prezentach nastał czas, aby zabrać ze soba kilka przekasek i  wygodnie się rozlokować w swoich śpiworach. A potem...Tylko i wyłacznie ogladać. A filmów było mnóstwo. Bajki, filmy, wesołe i smutne. Jeden nawet bardzo smutny - żeńska część wykorzystała sporo ręczników :)

I jeśli ktoś myślał, że dzieciaki spały to....myli się. Spora, naprawdę spora część dzieci nie zmrużyła oka!

Mimo niewyspania i ogromnego, ogromnego zmęczenia takie przedsięwzięcia sa jednymi z moich ulubionych i już planujemy Zimowa Noc Filmowa!!

Dodatkowe informacje